Чемпіонат України серед юнаків та дівчат

Спортсмени нашої ДЮСШ у складі збірної Черкаської області взяли участь у чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат в Умані. Учасники змагання від спортивної школи обласного центра для команди Черкащини здобули чотири нагороди.
Знов дві медалі виборола провідна наша зірочка Марія Левковська. Цього разу в активі Маші бронзові нагороди. До трійці призерів вихованка тренерів Ольги Шарової та Олексія Іванова потрапила завдяки вдалим виступам в індивідуальних видах каноїсток на дистанціях 200 та 500 метрів. У змаганнях змішаних квартетів ("мікси") на дистанції 200 метрів Маша з іншими представниками області - уманчанами Михайлом Умнчиком, Аріною Накльокою та Макаром Падецьким - посіла четверте місце і, таким чином, на жаль, не зуміла втретє піднятися на п'єдестал пошани.
Проте інший квартет черкащан приніс перемогу для нашої команди. Підопічний тренера Миколи Пляшечко разом зі смілянинами Богданом Федіним і Олександром Сіньком та уманчанином Олегом Кузьменком були кращими в змаганнях юнацьких екіпажів байдарочників на дистанції 500 метрів.

В іншому квартеті ще один вихованець Миколи Пляшечко Дарій-Сергій Станкевич  на дистанції 200 м в байдарці виборов бронзову нагороду чемпіонату.

Автор: Volodymir Shlikhta

Дата публікації: 03-08-2024 07:46