Спортивні розряди

Призвище, ім`я спортсмена Вид спорту Наказ

ІІІ юнацький розряд

Шевченко Анна, Брєвнова Анастасія, Кириченко Вероніка, Богдан Андрій, Спіжев Владислав, Скорик Тимофій, Фісун Ярослав, Безпоясна Анна, Жук Матвій веслування на байдарках і каное, веслування академічне Наказ № 62/1 від 16.08.2023

ІІ юнацький розряд

Джелаганія Захар, Сухарєв Назар, Юр'єв Павло, Шемшур Микола, Котко Ігор, Зима Вероніка, Зима Олександра, Бескорінна Анастасія, Ширко Кіра, Яценко Ангеліна, Москаленко Ілля, Харченко Михайло, Литвиненко Андрій, Буяков Вадим, Довгань Іван, Посипайко Кирил веслування на байдарках і каное, веслування академічне Наказ № 62/1 від 16.08.2023

І юнацький розряд

Чоповський Максим, Холоденко Богдан, Ощепков Роман, Гречиха Владислав, Бєльчіков Нікіта, Фінько Нікіта, Кумачов Степан, Тертична Олена, Олійник Ілля, Гавриш Олександр, Тобілка Артем, Мічківський Іван, Кобзар Єгор веслування академічне, веслування на байдарках і каное Наказ ДЮСШ № 50/1 13.07.2023
Давиденко Іван, Чайка Кіріл, Кубрак Меланія, Лисенко Богдан, Батрак Вікторія, Олех Макар, Костін Костянтин, Костін Олексій, Шипунов Нікіта, Цюпаченко Єгор, Галкін Гліб, Левченко Станислав, Горда Михайло, Жук Даніїл, Халявко Єгор, Шевченко Кіра, Станкевич Дарій Сергій, Сіленок Владислав, Коваленко Ярослав, Мамбетов Амір, Голоднюк Максим, Шабанов Нікіта, Габер Іван, Хоменко Сергій, Лук`яненко Святослав, Самік Юрій, Трофіменко Максим, Пархоменко Олександр, Житніков Денис, Єременко Віталій, Заєць Владислав, Кирей Назар, Левковська Марія, Панченко Андрій, Івлєв Ілля, Кобець Ярослав, Дубина Антон веслування на байдарках і каное, веслування академічне Наказ № 62/1 від 16.08.2023

ІІІ розряд

Новіцька Мая, Гавриш Михайло веслування академічне Наказ департамету № 487 від 03.08.23
Шпак Ярослав веслування академічне Наказ департамету № 487 від 03.08.23
Сіленок Владислав веслування на байдарках і каное Наказ № 119 від 26.02.2024 Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради

ІІ розряд

Кобець Ярослав веслування на байдарках і каное Наказ № 119 від 26.02.2024 Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради

І розряд

Шевченко Володимир, Георгієва Тетяна, Хрипко Дар`я, Безбородько Іван, Лавриненко Ярослав, Сокур Максим, Миронюк Іван, Зубенко Єгор веслування академічне Наказ управління ЧОДА № 40 від 21.07.2023
Остроумов Артем, Омельченко Олексій веслування на байдарках і каное Наказ УДСМС ЧОДА № 45 від 21.08.2023
Левковська Марія, Денисенко Олександра, Тертична Олена, Шевченко Вікторія, Шкляр Людмила, Станкевич Дарій Сергій, Биченко Олександр, Дзігора Антон, Стрижак Роман веслування на байдарках і каное Наказ УДСМС ЧОДА № 45 від 21.08.2023

КМСУ

Культенко Валерія, Архіпенко Ганна, Пойда Анастасія, Івженко Дар`я, Шафорост Андрій, Васильченко Андрій веслування академічне Наказ управління ЧОДА № 40 від 21.07.2023
Пономаренко Катерина веслування на байдарках і каное Наказ управління ЧОДА № 34 від 31.05.2023
Грицай Костянтин, Мамбетов Алан, Бойко Володимир, Синьогуб Владислав, Гордов Богдан, Сіленок Олег, Батуєв Степан веслування на байдарках і каное Наказ УДСМС ЧОДА № 45 від 21.08.2023
Шитов Ігор, Булюбаш Ярослав, Усатенко Юлія веслування на байдарках і каное Наказ УДСМС ЧОДА № 45 від 21.08.2023
Іван Команов веслування на байдарках і каное наказ № 42 від 28.05.2024 управління у справах сім`ї, молоді та спорту ЧОДА

МСУ

Олександр Лугеря веслування академічне Мінсім`ямолодьспорт № 4504 від 28.07.2023
Батуєв Степан, Синьогуб Владислав веслування на байдарках і каное Мінсім`ямолодьспорт № 7551 від 11.12.2023
Культенко Валерія веслування академічне Мінсім`ямолодьспорт № 7378 від 28.11.2023

МСУМК

ЗМСУ