Дві золоті нагороди Марії Левковської

В Умані завершилися зональні змагання чемпіонату України з веслування на байдарках і каное серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків та дівчат 2008-2009 р.н. та 2010-2011 р.н. В турніри взяли участь 33 команди. За підсумками виступів черкаська ДЮСШ посіла 10 місце. На жаль, наші вихованці привезли тільки дві нагороди, завдяки блискучому виступу Марії Левковської.
Вихованка тренерів Ольги Шарової та Олексія Іванова блискуче виступила на всіх етапах своїх видів програми (каное одиночка на дистанціях 500 м та 200 м). Опонентки Маші навіть не зуміли імітувати боротьбу у суперечки за перемогу. Таким чином, наша юна провідна спортсменка виборола золоті медалі змагання і здобула право представляти Черкаси у фінальному етапі чемпіонату України, проведення якого заплановано також в Умані на початок липня.
Крім Марії Левковської право виступати у фінальному турнірі здобули Назар Кирей (тренери О. Шарова та О. Іванов), Іван Давиденко, Богдан Холоденко (обидва вихованці тренера Віктора Шевченка), Анастасія Бескорінна, Вероніка Зима та Вероніка Кириченко (бригада тренерів Василь Биченко, Анатолій Кравчук та Максим Левченко).

Автор: Volodymir Shlikhta

Дата публікації: 12-06-2024 10:18