Завершення веслувального сезону

Минулого вікенду база ДЮСШ (вул. Князя Ольгерда, 5) приймала учасників відкритого чемпіонату м. Черкаси з веслування на байдарках і каное, пам'яті Заслуженого майстра спорту Павла Буркацького. Зазвичай, ці змагання підбивають підсумки під веслувальним сезоном. Не став випадком й цьогорічний чемпіонат.

В змагання взяли участь близько п'ятидесяти спортсменів, серед яких найстарший був 1961 року народження. До речі, саме цей веслувальник - Сергій Краюшкин - здобув дві бронзові нагороди у змаганнях каноїстів на дистанціях 100 й 2000 метрів, поступившись у боротьбі своїм більш молодшим суперникам Олексію Фідрусу та Михайлу Назаренку.

Учасники змагань представляли п'ять організацій (ДЮСШ з веслування ЧМР, ФСТ “Колос”, ФСТ “Динамо”, ШВСМ, ДЮСШ “Олімп”) й три міста. Крім місцевих майстрів веслування на байдарках і каное, в гості до черкащан завітали представники Сміли та Житомира.

Проте найбільше представництво безумовно було за спортсменами нашої спортивної школи. Саме наші хлопці та дівчата назбирали найбільший медальний вражай. Серед переможців та призерів веслувальники ДЮСШ - Степан Батуєв, Владислав Синьогуб (тренери - Сергій Борболін та Павло Кучер), Михайло Назаренко, Микита Фінько, Вікторія Батрак, Олена Тертична (тренер - Павло Кучер), Олесь Станкевич, Дарій Сергій Станкевич, Владислав Сіленок (тренер - Микола Пляшечко), Назар Кирей (тренери - Ольга Шарова та Олексій Іванов), Максим Чоповський, Владислав Гречиха, Богдан Холоденко, Іван Давиденко (тренер Віктор Шевченко), Ярослав Булюбаш (тренери Анатолій Кравчук та Василь Биченко).

Змагання пройшли на високому організаційному рівні. Переможці та призери отримали грамоти та медалі від департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, призи від відділення Національного Олімпійського Комітету в Черкаській області, а також окремі подарунки від вихованця Павла Буркацького, за сумісництвом головного судді змагання і тренера нашої школи Павла Кучера.

Окрему подяку хочеться висловити нашим захисникам й захисницям, які ціною свого життя боронять нас від навали рашиської орди й завдяки яким ми маємо змогу працювати для майбутнього нашої вільної Батьківщини! Слава Україні!

 

 

Автор: Volodymir Shlikhta

Дата публікації: 09-10-2023 11:01