Черкащани на чемпіонаті України з веслування академічного

З 28 вересня по 1 жовтня в Києві відбулися найголовніші всеукраїнські змагання з веслування академічного цього року. В чемпіонаті України взяли також участь вихованці нашої школи. Спортсмени Черкащини зібрали багатий медальний врожай.

Найкращий результат у складі збірної області показала Валерія Культенко. В активі провідної спортсменки ДЮСШ три нагороди - одно срібло ( двійка розпашна легкої ваги) та дві бронзові медалі. Одна з нагород була здобута на олімпійській дистанції (двійка парна в легкій вазі). Своїм виступом Лера виконала норматив майстра спорту України та стала кандидатом в національну молодіжну команду. Третю нагороду В. Культенко виборола разом з іншими дівчатами черкаської веслувальної школи - Ганною Архипенко, Анастасією Пойда (тренери - Юрій Кучеренко, Інна Золотько та Сергій Гречуха) та Олександрою Дьячук (тренери - Володимир та Михайло Гуленки). Дівчата замкнули призову трійку в змаганнях жіночих легковагових парних четвірок. В активі черкаської команди ще одна жіноча бронза, яку виборола Дарія Котик на дистанції жіночих розпашних четвірок без стернового. Нагадаємо, що Дарія є членом паралімпійської збірної України, у складі якої вона виборола дві нагороди в цьому році- срібло чемпіонату Європи і бронзу ІІ етапу Кубку світу.

Серед чоловіків срібна медаль була здобута кращим спортсменом Черкащини, призером молодіжного чемпіонату Європи Олександром Лугерею у змаганнях вісімок.

 

  

Автор: Volodymir Shlikhta

Дата публікації: 03-10-2023 10:53