Дарія Котик виборола паралімпійську ліцензію!

В цьому році у Парижі вперше на Паралімпійських іграх змагатимуться змішані двійки парні PR3. Лише одне місце у цьому виді програми було розіграно сьогодні, 21 травня, у швейцарському Люцерні під час проведення Олімпійської кваліфікаційної регати. В драматичній боротьбі наша черкащанка Дарія Котик в парі зі своїм нареченим Станіславом Самолюком, виборола це історичне право виступати на іграх у Франції.
Протягом більшої частини фінальної дистанції український екіпаж програвав своїм головним конкурентам з Бразилії Діані де Олівейрі та Хайро Клугу майже дві секунди але вирішальні 500 метрів принесли перемогу нашим спортсменам. Справедливості заради необхідно зазначити, що перед фінішем із човном бразильців сталася несправність, але на момент трагедії південноамериканців Даша зі Станиславом вже були попереду своїх головних опонентів.
Отже, вітаємо Дашу та її тренера Юрія Кучеренка з історичним здобутком, та побажаємо нашим веслувальникам гідно представляти нашу Велику Незламну Країну на всесвітньому спортивному форумі!

Автор: Volodymir Shlikhta

Дата публікації: 21-05-2024 05:18