Черкаські веслувальники на навчально-тренувальних зборах збірних команд України

За підсумками веслувального сезону одразу чотирьох вихованців Дитячо-юнацької спортивної школи з веслування запросили на навчально-тренувальні збори збірних команд України з веслування академічного.

Вперше до лав юнацької національної збірної було запрошено молодого талановитого веслувальника Андрія Шафороста , який, нагадаємо, вдало виступив на початку жовтня на останніх в сезоні всеукраїнських змаганнях "Старти надій". Нагадаємо, що Андрій тоді посів третє призове місце у змаганнях юнаків 2006-2007 р.н. на дистанції 1х (човни одиночки) серед тридцяти одного учасника.

Також на тренувальний збір української команди прогназовано запрошено нашого провідного спортсмена, бронзового призера молодіжного чемпіонату Європи Олександра Лугерю.

Ще два представника нашої школи готуватимуться до майбутнього сезону зі спортсменами паралімпійської збірної . Це срібна призерка чемпіонату Європи і володарка "бронзи" другого етапу Кубку Світу 2023 року Дарія Котик і молодий перспективний веслувальник Артем Віхляєв.

Всі збори проводитимуться у Київі. Нагадаємо що ці спортсмени є вихованцями бригади тренерів Юрія Кучеренка, Сергія Гречухи та Інни Золотько.

 

 

Автор: Volodymir Shlikhta

Дата публікації: 08-11-2023 11:20