...
Кучер Павло Володимирович

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Чемпіонат України серед молоді і юніорів

В Умані закінчився чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді. Черкаські веслувальники, які представляли нашу школу на змаганнях, здобули загалом вісім нагород - п'ять бронзових, одну срібну і дві найвищого ґатунку.
Кращий результат серед вихованців ДЮСШ у Степана Батуєва, який привіз дві бронзові медалі та одну золоту. Перемогу в чемпіонаті Степан здобув на дистанції 200 метрів у змаганнях чоловічих четвірок-байдарок разом з іншим спортсменом черкаського закладу Владиславом Синьогубом. Обидва чемпіона вихованці тренерів Павла Кучера і Сергія Бороболіна (Херсонська область). Ще один учень Павла Володимировича Михайло Назаренко привіз з Умані дві нагороди - бронзову на дистанції 500 метрі у суперечці квартетів каноїстів, та срібло на спринтерських 200 метрах в змаганнях чоловічих четвірок. Але це були не всі нагороду здобуті підопічними Павла Кучера. В найкоротшій двохсотметровій дисципліні каное-четвірок юніорських змагань третє призове місце здобув Володимир Бойко.
Серед інших призерів, що представляли нашу школу, треба відмітити бронзову медаль українського чемпіонату Костянтина Грицая (тренер - Микола Пляшечко), який був третім на дистанції 200 метрів серед юніорських дуетів байдарочників.
За підсумками, чемпіонату норматив Майстра спорту України виконали Степан Батуєв та Владислав Синьогуб.

Автор: Volodymir Shlikhta

Дата публікації: 04-09-2023 15:43