Київські здобутки черкаських веслувальників

24 спортсмена з Черкас взяли участь в юнацькому чемпіонаті України з веслування академічного, проведення якого відбувалося в Києві. Десятеро з них здобули нагороди змагань. На жаль жоден не піднявся на найвищу сходинку п'єдесталу. Проте в активі черкащан бронзові та срібні нагороди.

Учасники змагалися в двох вікових категоріях, а саме - молодші юнаки та дівчата, а також старша вікова група.

Серед наймолодших майстрів веслування академічного найкращий результат у черкащанки Тетяни Георгієвої (вихованка тренерського тандема Володимира та Михайла Гуленків), яка здобула срібну нагороду в екіпажі четвірок. Ще одна медаль в цієї віковій групі у Антона Дубини (підопічний тренерської бригади у складі Юрія Кучеренка, Інни Золотько та Сергія Гречухи), якій виборов бронзу серед чоловічих квартетів.

Найбільший медальний врожай черкаські спортсмени зібрали у старшій віковій групі. Провідну роль у нашій команді відіграли вихованці Юрія Кучеренка,  Інни Золотько та Сергія Гречухи. Тричі на другу сходинку п’єдесталу всходила Анна-Марія Купрієнко. Юна веслувальниця фінішувала другою у змаганнях четвірок розпашних зі стерновим та без стернового (відповідно 4- та 4+). Ще одну медаль Анна-Марія виборола у змаганнях вісімок.

Серед старших юнаків по дві бронзові нагороди на рахунку у Максима Сокура, Михайла Гавриша, Івана Безбородька, Миколи Шемшура. Також призерами змагань стали  Андрій Шафорост, Андрій Васильченко та Ярослав Шпак.

Загалом, тренерській склад відділення веслування академічного нашої школи оцінив виступ юних спортсменів на чемпіонаті як задовільний, з непоганими перспективами у майбутньому.

 

 

Автор: Volodymir Shlikhta

Дата публікації: 22-08-2023 10:54