Кубок України з веслування на байдарках і каное

З 20 по 25 квітня Умань приймала учасників Кубка України з веслування на байдарках і каное. На стартову дистанцію виходили й вихованці черкаської ДЮСШ з веслування. Найкращий результат серед спортсменів школи показав Іван Комонов (тренери - Прокопенко М.С., Кучер П.В.), який єдиний у складі нашої команди зумів здобути медаль змагань. Молодий веслувальник у парі з Андрієм Плетеньовим з Полтави фінішував третім серед юніорів на дистанції 500 м у змаганнях каное двійок.

Також, треба відмітити ще одного представника ДЮСШ Степана Ба туєва, який у змаганнях чоловічих байдарках одиночках потрапив до фіналу у найскладнішій дистанції 200 метрів і фінішував восьмим серед тридцяти шести учасників.

Приємно за двох наших випускниць, які представляли обласну школу вищої спортивної майстерності, - Валерію Шарову та Ілону Трофімову. Разом із Юліанною Путніною (Вінниця) та Катериною Безнюк (Дубно) дівчата вибороли кубкове золото на дистанції 500 метрів жіночих каное четвірок.

Загалом команда Черкаської області виборола чотири нагороди (ще одна бронза у представника Умані Миколи Федорова) і за підсумками змагань посіла десяте місце серед двадцяти чотирьох команд.

Автор: Volodymir Shlikhta

Дата публікації: 26-04-2024 04:56